Catalog

تاریخ
ملیت هنرمند
رنگ غالب

روی پیشخوان

امپرسیونیسم

امپرسیونیسم یک جنبش هنری است که در قرن نوزده میلادی شکل گرفت. و شاخصه های آن آثار کوچک، نازک ولی با این حال قابل تشخیص قلم مو، ترکیب بندی باز ، تاکید بر تصویر دقیق نور با کیفیت متغیر آن ( اغلب برجسته کردن اثر گذر زمان)، موضوعات پیش پا افتاده و معمولی سوژه، گنجاندن حرکت به عنوان یکی از عناصر مهم تجربه و ادراک انسان، همچنین زوایای غیر معمول در آ...

امپرسیونیسم یک جنبش هنری است که در قرن نوزده میلادی شکل گرفت. و شاخصه های آن آثار کوچک، نازک ولی با این حال قابل تشخیص قلم مو، ترکیب بندی باز ، تاکید بر تصویر دقیق نور با کیفیت متغیر آن ( اغلب برجسته کردن اثر گذر زمان)، موضوعات پیش پا افتاده و معمولی سوژه، گنجاندن حرکت به عنوان یکی از عناصر مهم تجربه و ادراک انسان، همچنین زوایای غیر معمول در آثار این سبک است.

امپرسیونیسم توسط گروهی مستقل از هنرمندان اغلب پاریس نشین ایجاد شد که با نمایشگاه های بسیار معروفشان در دهه هفتاد و هشتاد قرن نوزدهم به دنیای هنر معرفی گشت. هرچند در ابتدا مورد تمسخر منتقدین قرار گرفتند و نام این سبک هم در واقع زمانی بر سر زبان ها افتاد که لویی لیروی منتقد فرانسوی نام یکی از آثار کلود مونه (Impression, soleil levant) را با تمسخر در یکی از هجویه هایش درباره این گروه به کار برد.

بیشتر

امپرسیونیسم 41 محصول وجود دارد

در صفحه
نمایش 1 - 12 از 41 آیتم
نمایش 1 - 12 از 41 آیتم