چاپ

بهترین آثار نقاشی را نمی شود روی کاغذی معمولی چاپ کرد و انتظار داشت جادوی قلم هنرمند تمام و کمال خودنمایی کند. از این رو تمام چاپ ها روی کاغذ ابریشمی مات کمپانی فوجی انجام میشود. بافت این نوع کاغذ شرایط را برای انعکاس بهتر فایل های با کیفیت آماده میکند. و امولسیون ویژه حاوی نقره فوجی کیفیتی ماندگار به چاپ میبخشد.

سایز چاپ

در طول تاریخ هنر، تابلوهای نقاشی در ابعاد و نسبت های متنوعی کشیده شده است. از تابلو های مربع و مستطیل و انواع مستطیل کشیده افقی و عمودی. در صنعت چاپ محدودیت بزرگنمایی فایل با عرض کار مشخص میشود. آرتولوژی چاپ را در سه مقیاس مختلف ارائه میکند: عرض 60cm ، عرض 75cm و عرض آزاد. در عرض آزاد یا نامحدود فایل با حداکثر عرضی که قابل ارائه هست چاپ می شود که به طبع برای هر فایل جداگانه محاسبه می شود. در صورتی که بزرگترین سایز ممکن را انتخاب کنید قیمت نهایی برای هر تابلو متفاوت است و قیمت ثابت از پیش تعیین شده ندارد.

پاسپارتو

پاسپارتو واژه ای است فرانسوی، به کاغذ یا کاردبوردی گفته میشود که در حاشیه عکس یا نقاشی قرار میگیرد. پاسپارتو در رنگها و جنس های مختلف تولید میشود و استفاده از آن در قابسازی دو هدف اصلی دارد: اول از چسبیدن عکس به شیشه جلوگیری میکند، دوم اینکه ویژگی بصری خاصی به محتوای قاب شده می بخشد. 

استفاده صحیح و بجا از پاسپارتو چشم را به سمت نقاشی هدایت میکند و به تابلو ظاهری زیبا و حرفه ای میبخشد.  

       (نقاشی وینسنت ون گوگ به نام علفزار و سروها که با پاسپارتو سفید کار شده است)

پاسپارتو در رنگها و جنس های متنوع ساخته می شود. اینکه چه نوعی از آن برای تابلوی شما انتخاب شود نیاز به سلیقه و سواد بصری ، تجربه و کمی آزمون و خطا در محیط کارگاه دارد. ما از اینکه برای انتخاب نوع پاسپارتو به آرتولوژی اطمینان می کنید سپاسگذار است. ضمن اینکه این انتخاب حتما با مشورت و دریافت راهنمایی شما برای کاربری تابلو صورت خواهد گرفت.